طراحی اپلیکیشن‎

«آمارهای رسمی ارائه شده از سوی سازمان فناوری اطلاعات ایران نشان می‌دهد که در ایران به ازای هر دو نفر، یکی دارای گوشی هوشمند است. به عبارتی می‌توانیم بگوییم 40 میلیون کاربر گوشی هوشمند در کشور داریم.» رشد ایران از نظر ضریب نفوذ گوشی هوشمند و اینترنت همگام یا حتی در بعضی موارد فراتر از آمارهای جهانی است. در سالهای اخیر با تغییراتی که در سیاست دولت انجام شد، فضا برای فعالیت استارتاپ ها و افراد خلاق و حضور شرکتهای بزرگ جهان در ایران گسترش پیدا کرد. همزمانی این دو روند، فضا را برای نرم‌افزارهای موبایل باز کرد. چرا که هر روز افراد بیشتری تمایل پیدا می کنند تا با نصب یک اپلیکیشن به راحتی به اطلاعات یا خدمات مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند. بوریا ساخت اپلیکیشن را برای شما آسان کرده است. از همینجا با ما تماس بگیرید.

1اپلیکیشن اطلاع رسانی
این نوع اپلیکیشن موبایل مناسب افراد یا شرکتهایی است که قصد دارند اطلاعات خاصی را در اختیار کاربرانشان قرار دهند. به عنوان مثال، یک وبلاگ با هر موضوعی، می تواند مطالب خود را در قالب یک نرم افزار ارائه کند. یا شرکتی که قصد برگزاری یک همایش دارد، می تواند اطلاعات مورد نیاز شرکت کنندگان در همایش را از طریق یک اپلیکیشن به آنها ارائه کند. آیا این نوع مناسب شماست؟ با ما تماس بگیرید
2اپلیکیشن خدماتی
اگر فرد یا شرکتی هستید که قصد دارید فراتر از اطلاع‌رسانی، خدمات خود را هم در قالب یک اپ موبایل ارائه کنید، این نوع اپلیکیشن مناسب شماست. در این نوع امکاناتی نظیر مشاهده محصولات، اضافه کردن به سبد خرید یا ثبت سفارش با شکل مناسب کسب و کار شما، امکان پرداخت آنلاین و ... در دسترس شما خواهد بود. برای مشاوره و توضیح امکانات مورد نظرتان، با ما تماس بگیرید.
3اپلیکیشن حرفه ای شرکتی
فعالیت های گسترده یک شرکت بزرگ را شاید به راحتی نتوان در قالب یک اپلیکیشن ساده جای داد. اینجاست که طراحی اختصاصی اپلیکیشن موبایل توجیه پیدا می کند. در این حالت می توان امکان نمایش محصولات و خدمات، گالری، امکان برقراری تماس و ارسال فرم تماس، ثبت سفارش، پرداخت، پیگیری سفارشات، خدمات ارزش افزوده و بسیاری موارد دیگر را جای داد. برای مشاوره و هماهنگی ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

خدمات مورد نظرتان را انتخاب کردید؟ منتظر تماستان هستیم!

لطفا برای تایید هویت انسانی روی گزینه زیر کلیک کنید

[recaptcha theme:dark]