وبلاگ‎دی ۹, ۱۳۹۶

بازاریابی محتوا برای کسب و کارهای جدید (اینفوگرافیک)

امروز رقابت کسب و کارها بر تولید محتوای با کیفیت تر استوار است. در یک اینفوگرافیک مراحل استفاده از روش بازاریابی محتوا برای کسب و کارهای جدید را شرح داده ایم.
آذر ۲۲, ۱۳۹۶
یافتن کلمه کلیدی مناسب

استفاده از keyword planner گوگل بدون کارت اعتباری و کمپین

ابزار گوگل keyword planner ابزاری بسیار مفید برای یافتن کلیدواژه های واقعی و مفید است. اما استفاده از این ابزار به شرطی است که یک کمپین در گوگل ادوردز داشته باشید. این مطلب روش استفاده از این ابزار بدون نیاز به ساخت کمپین و کارت اعتباری است.
آبان ۲۲, ۱۳۹۶

اهمیت رنگ ها در طراحی وب

هر رنگی معنایی دارد و از نظر روانشناسی پاسخ های متفاوتی در ما ایجاد میکند. اهمیت رنگ ها در طراحی وب بسیار بیشتر از سایر اجزای تشکیل دهنده ی ظاهری آن هستند.
آبان ۱۶, ۱۳۹۶
اصول تولید محتوا

یادگیری اصول تولید محتوا در ۷ قدم

راه اندازی یک کسب و کار بدون داشتن برنامه تولید محتوا امکان پذیر نیست. تولید محتوای خوب هم بدون دانستن اصول تولید محتوا امکان پذیر نیست. در این مطلب ۷ نکته طلایی برای راهنمایی شما به سمت نوشتن یک مطلب اصولی و در عین حال مفید را آورده ایم.
آبان ۱, ۱۳۹۶
فشرده سازی

سایز مناسب عکس در وردپرس

به دلیل استفاده از تصاویر با حجم بالا مشکل کندی در بعضی صفحات وب دیده می شود. آیا شما در مورد انتخاب سایز مناسب عکس در وردپرس می دانید؟
مهر ۲۳, ۱۳۹۶
بازاریابی محتوایی

چرا بازاریابی محتوا ، مسیر درست در بازاریابی امروز است.

بازاریابی محتوا روشی است که ما را به موفقیت می رساند. در این شکی نیست. اگر با این روش آشنایی یا به کارایی آن اعتماد ندارید، توصیه می کنیم این مطلب را بخوانید.
مهر ۱۷, ۱۳۹۶
از کلمات کلیدی متا استفاده نکنید

چرا از کلمات کلیدی متا استفاده نکنیم؟

سالها پیش که اینترنت چون کودکی پاک و بی‌گناه بود، موتورهای جستجو بر پایه صداقت کاربران، کلمات کلیدی متا را مهم می دانستند. اما الان با تجاری‌تر شدن اینترنت این مولفه دیگر هیچ ارزشی ندارد.
شهریور ۱۹, ۱۳۹۶
کاربرد تگ noopener

تگ noopener چیست؟
آیا تغییر جدید وردپرس تاثیری در سئو سایت دارد؟

وردپرس در نسخه ۴٫۷٫۴ تغییری را ایجاد کرد که در انتهای هر لینکی که در صفحه جدید باز شود، تگ noopener اضافه شود. با اینکه توضیح رسمی در این مورد داده نشده، اما به نظر می رسد این کار یک اقدام امنیتی است.
شهریور ۱۱, ۱۳۹۶
زبان های برنامه نویسی

جاوا اسکریپت توسعه دهنده جذاب

جاوا اسکریپت یکی از جذاب ترین زبان های برنامه نویسی مورد استفاده برای توسعه دهندگان وب است. دلایل بسیاری برای یادگیری این زبان وجود دارد. در این مطلب این دلایل را بازگو کرده و مزایای این زبان برنامه نویسی را بیان می کنیم.