تبلیغات اینترنتی‎

تبلیغات اینترنتی حیطه گسترده ای از خدمات است که در دنیای امروز با افزایش نفوذ اینترنت و استفاده بیشتر مردم از موبایل، کم کم تبدیل به گزینه ای اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. تا پیش از این تبلیغات منحصر به بنرهای گرافیکی می شد. اما هم اکنون علاوه بر تبلیغات بنری در سایزهای مختلف، امکانات دیگری نظیر تبلیغات در شبکه های اجتماعی، تبلیغات متنی در میان و انتهای محتوای سایتها، تبلیغات گوگل در نتایج جستجو و ... نیز در اختیار کاربران قرار دارد. ما در بوریا مجموعه ای از بهترین خدمات را در کنار متخصصانی از حوزه های مختلف گرد هم آورده ایم. برای مشاوره تبلیغات آنلاین با ما تماس بگیرید. ما پاسخگوی سوالات شما هستیم.

چرا تبلیغات اینترنتی؟

بازدهی بهتر نسبت به تبلیغات چاپی

 

دوست محیط زیست

 

گستردگی روشها و امکان انتخاب روش مناسب

 

بدون محدودیت جغرافیایی

 

دارای امکان اضافه کردن فیلترهای اختصاصی

 

هزینه قابل مدیریت در مراحل اجرا

ابزار‌های در دسترس

تبلیغات گوگل

گوگل پربازدیدترین موتور جستجو و در عین حال بزرگترین شبکه نمایش تبلیغات است. ایجاد کمپین تبلیغاتی گوگل دسترسی به تبلیغات متنی در نتایج جستجو و تبلیغات بنری در سایتها و اپلیکیشنهای موبایل را در اختیار شما قرار می دهد. هزینه تبلیغات در گوگل با توجه به نیاز و بودجه شما قابل تنظیم است. تبلیغات بهینه شده در گوگل می تواند به رونق کسب و کار شما کمک شایان توجهی کند. برای این کار نیاز است تا آنالیز درستی رو سایت و کسب و کارتان انجام شود، صفحات فرود مناسبی در سایت تان ایجاد شود و به طور مداوم نتایج و گزارش‌های به دست آمده بررسی و اصلاحات لازم بر روی کمپین ایجاد شود.

تبلیغات خبری

روشی برای انتشار اخبار و مطالب روز شما در سایتهای معروف خبری. در این روش اخبار شما در پایین پستهای وبسایتهای خبری با لینک به سایت شما نمایش داده می شود.

تبلیغات بنری

روش با سابقه نمایش تبلیغات بنری در سایتها، اما این بار به شکلی پیشرفته. در این روش شما امکان تعیین محدوده نمایش و فیلترگذاریهای خاص را همراه با گزارش آنالیز پیشرفته در اختیار دارید.

طراحی بنر تبلیغاتی

روش تبلیغات بنری سالهای زیادی است که رواج دارد. اما آنهایی موفق ترند که بنر تبلیغاتی آنها گویا و جذاب باشد. بوریا طراحی تمام سایزهای مناسب تبلیغات بنری را برای شما انجام می دهد.

طراحی صفحه فرود

طراحی صفحه فرود یا لندینگ پیج، یکی از مهمترین کارهایی است که برای موفقیت کمپین تبلیغاتی باید انجام داد. صفحه فرود مناسب، بازدید کننده سایت را به مشتری تبدیل می کند. این در تخصص بوریاست.

خدمات مورد نظرتان را انتخاب کردید؟ منتظر تماستان هستیم!

لطفا برای تایید هویت انسانی روی گزینه زیر کلیک کنید

[recaptcha theme:dark]